KompiuteriaiTokios paslaugos kaip computer repair, computer repairs yra kasdienybė kone kiekviename pasaulio kampelyje. Ten, kur žmonės turi savo kompiuterius, ten jie turi ir gedimus, problemas, kurias reikia išspręsti. Tad, jeigu esate tas žmogus, kuriam dažnai kažkas sugenda, nenustebsite, jog ir laptop repair, laptop repair in London jums kartais yra pati svarbiausia paslauga. Šiandien pakalbėkime apie tai, kokie yra pagrindiniai nešiojamų kompiuterių, laptopųgedimai. Kokios jo dalys genda dažniausiai.

Korpuso suniokojimas

Dažniausiai tokio tipo nešiojamų kompiuterių gedimai atsiranda dėl pačių vartotojų kaltės. Nešiojamas kompiuteris yra populiarus įrenginys, nes labai patogu, kai visur, kur tau tik reikia, galima neštis savo kompiuterį, jį visur legvaipajungti. Kitaip nei planšetė, jis turi patogius mygtukus ir kitokias dalis, darančias jį išskirtiniu. Tačiau sudaužytas kompiuterio korpusas nieko gero nežada. Jeigu taip atsitinka, tenka prisipažinti, kad kompiuteris aplūžo, sulūžo. Dažnai pasitaiko, kad jis nebe užsidarinėja taip, kaip pridera, arba tiesiog atsilupa kažkokios dalys.

Ekrano arba monitoriaus gedimai

Šie gedimai irgi yra gana dažni, jie taip pat neretai atsiranda būtent dėl kompiuterio naudotojų kaltės. Jeigu kažkas yra numetama, jeigu užminama ant ekrano – labai visko gali būti, kad viduryje jo atsiras didelis spalvotas drugelis, reiškiantis, kad ekranas skilo.

Klaviatūros gedimas

Dažnai klaviatūra sugenda tiesiog dėl labai prastų higienos įpročių. Jeigu žmonės visada valgo, geria šalia kompiuterio, tai trupinių visada pribyra. Kai taip atsitinka, pradeda kas nors neveikti. Ką jau kalbėti apie tai, kas nutinka, kada imama gerti šalia kompiuterio ir patenka skysčių. Tada būna labai blogai, nes vanduo gali apskritai labai sugadinti visas mikroschemas ir niekas pradės nebeveikti taip, kaip turėtų. Jeigu norite išvengti tokių dalykų, turite stengtis, kad vanduo, drėgmė, nepatektų ten, kur nereikia.

Jungčių gedimai

Dar vienas dažnas kompiuterio išorinis sugedimas – tai jungčių gedimai. Nors pagrindinės jungtys yra visada tos pačios, o ir laidai dažniausiai turi standartiškai tuos pačius jungtukus, tačiau žmonės vis tiek laikas nuo laiko sugadina jungtis, bandydami į jas per jėgą sugrūsti tam visai netinkančius kabelius. Tarkime, į paprastą USB jungtį kažkas kiša telefono laidą ne tuo galu. Arba, pasitaiko, į kolonėlių lizdą kišama kažkas kito. Dar gana lengva sugadinti tą jungtį, kur reikia dėti atminties kortelę, jeigu dedama ne tokio tipo kortelė be jokio adapterio.

Raktažodžiai:    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *